Najlepšia ponuka široko ďaleko!

Krúžky pre deti od 3 rokov. Deti sa učia základy spoločenských tancov a rôzne choreografie podľa veku a výkonnosti. Venujeme sa aj cvičeniam na správne držanie tela, posilnenie svalstva a celkový zdravý fyzický vývoj detí.
V neposlednom rade vďaka spoločenskému tancu deti učíme zdravému sociálnemu správaniu a návykom.

Tréningy prebiehajú 2x do týždňa. Dĺžka tréningu je v závislosti od veku a výkonnosti.
Rodičia nemajú prístup do tanečnej sály. Tanečná akadémia organizuje rôzne podujatia počas školského roka kde rodičia môžu vidieť deti vystupovať.

V prípade záujmu o tanečný krúžok pre deti vyplňte prosím registračný formulár a my sa Vám obratom ozveme s ponukou krúžkov.

Vyučujeme základy spoločenských tancov – štandardných a latinsko-amerických. Individuálny prístup lektora je našou prioritou. Učíme sa základné kroky, neskôr variácie krokov. Zameriavame sa na správne tanečné postavenie, vedenie partnera a schopnosť partnerky nechať sa viesť. Všetko v príjemnej, priateľskej atmosfére, aby si každý odniesol dobrý pocit, ale aj sa niečo nové naučil.

Tance: Waltz, Viedenský valčík, Foxtrot, Cha-cha, Jive
Kurz vedie Peter Modrovský
Limitovaná kapacita
Trvanie lekcie – 60 minút 1x do týždňa
Termín kurzu: September 2023
Cena: 120 Eur / 1 osoba / 8 lekcií ( 60 min./lekcia )
Pre rodičov detí Dansovie  – zľava 13 Eur z ceny kurzu

Počas pätnásťročnej existencie Tanečnej akadémie Dansovia sa stali Božské telá jedným z najnavštevovanejších a najobľúbenejších kurzov u dám akéhokoľvek veku. V tomto kurze sa môžete odreagovať pri intenzívnom pohybe a skvelej hudbe. Pod vedením lektora sa naučíte na každom kurze choreografie latinskoamerických tancov zamerané na výdaj energie. Kurz je nepárový.
Kurz vedie Dominik Cipár a Peter Modrovský
Trvanie lekcie – 60 minút 1x do týždňa
Termín kurzu: September 2023
Cena: 120 Eur / 8 lekcií (60 min/lekcia)
Pre rodičov detí Dansovie – zľava 13 Eur z ceny kurzu

Je to Váš veľký deň a my Vám radi pomôžeme s prípravou úvodného tanca alebo aj v prípade ak potrebujete iba oprášiť tanečné vedomosti. Či už to bude tanec so základnými variáciami alebo niečo náročnejšie pre odvážnejších všetko je u nás možné. Svadobná príprava prebieha formou úvodného rozhovoru a ujasnení si predstáv o tanci a hudbe, zodpovedanie si možností a dohody o počte lekcií podľa potreby.
Cena lekcií: 65 Eur/1 pár (60 min)

Individuálne lekcie ponúkajú páru, ale aj individuálnemu záujemcovi možnosť naučiť sa pod vedením lektora tance podľa vlastnej predstavy. Obsah a čas lekcií prebieha na základe konkrétnej dohody s lektorom podľa individuálnych potrieb.

SPOLOČENSKÉ TANCE – príprava na svadbu, ples, stužkovú, venček. Alebo ako príjemná aktivita.

Individuálnej lekcie pre dospelých
65 Eur/1 pár (60 min)
V prípade 1 osoby bez partnera – 65 Eur/osoba

Individuálne lekcie pre deti
30 Eur/ 45 min

Ani počas leta neprestávame tancovať a preto pravidelne od roku 2014 organizujeme denné tanečné tábory pre deti pod názvom “Tanečné leto v Dansovii”. Za účasti lektorov a organizačného tímu si deti užijú predovšetkým tanečné lekcie. Vo voľnom čase hry ako x-Box, ping-pong, spoločenské hry, tiež vonkajšie aktivity vo forme futbalu, basketbalu, vybíjanej, volejbalu a frisbee. Všetko čo sa počas týždňa naučili predvedú na záverečnom vystúpení pre rodičov.
O vynikajúcu stravu sa stará tím šikovných kuchárov z VIP cateringu – Sharkam B&B Catering – desiata, obed, olovrant, ovocie, pitný režim počas celého dňa. Teplota interiéru je regulovaná špičkovou klimatizačnou technikou.
Tábory sú určené pre deti od 4 rokov. Deti sú rozdelené do skupín podľa veku a tanečných skúseností čomu je prispôsobená aj dĺžka tanečných tréningov.

To je náš čarovný svet tanca. Poďte si s nami zažiť jedinečnú atmosféru pokoja a pohody v Račím údolí pri Javorníku. Tancujeme v nádhernej secesnej Tančiarni so 120 ročnou tradíciou, „Na konci sveta“, uprostred malebnej prírody. Na konci sveta sme našli dokonalé miesto pre spojenie tanca a prírody. Zázračná atmosféra s nádychom Hriešneho tanca len umocňuje zážitok z tohto jedinečného spoločenského priestoru – Tančiarne v Račím údolí.
Modrák je pre všetky vekové kategórie.

V prípade záujmu nás kontaktujte na dansovia@dansovia.sk.

Darujte svojim blízkym jedinečný tanečný zážitok. Darčekové poukazy v ľubovoľnej hodnote na ktorýkoľvek kurz u nás.
Viac informácií na tel.čísle 0908 622 146 alebo na dansovia@dansovia.sk

Ponúkame zabezpečenie programu na detskú oslavu v našich priestoroch.

Viac informácií na tel.čísle 0904 145 555 alebo na dansovia@dansovia.sk

Podľa potrieb záujemcu ponúka Dansovia vystúpenia svojich lektorov a tanečných párov pre komerčné aj nekomerčné podujatia, eventy a iné akcie. Všetko na základe individuálnej dohody.

Viac informácií na tel.čísle 0904 145 555 alebo na dansovia@dansovia.sk

Ponúkame spojenie najlepších a najskúsenejších lektorov – RNDr. Elenka Jágerská a Tanečná škola Jagermajster spoločne s Petrom Modrovským a Tanečnou akadémiou Dansovia.

Ponúkame atraktívne kurzy Spoločenských tancov a výuku spoločenského protokolu.
Špeciálne lekcie pre učiteľov s profesionálnymi tanečníkmi z Lets Dance v zložení profesionál + amatér. Tiež aj lekcie pre rodičov na oprášenie tanečných vedomostí.

Kurzy končia záverečnou slávnostnou Tančiarňou – Venčekom pre žiakov, učiteľov a rodičov.
V prípade záujmu nás kontaktujte na dansovia@dansovia.sk alebo na tel.čísle 0908 622 146.

Zadať meno a priezvisko osoby, ktorú prihlasujete.

Partneri

Mediálni partneri

ADRESA

ZŠ Holíčska 50,
851 01 Bratislava

EMAIL

dansovia@dansovia.sk

TELEFÓN

0908 622 146