Naše priestory

Tanečná akadémia Dansovia sa nachádza v priestoroch Základnej školy na Holíčskej 50 v Petržalke. Na ploche 400m2 máme 3 klimatizované tanečné sály. Každá v inej farbe s veľkými zrkadlami, baletnými tyčami a kvalitným parketom. Sály dopĺňajú jedinečné, milé detské kresielka, ktoré používame aj na rôznych sprievodných akciách Dansovie alebo detských oslavách. Na sálach nám spríjemňujú atmosféru veľké, živé stromy Fikusu benjamína. Priestory tanečnej školy sú vybavené profesionálnym ozvučením – bezdrôtovým hudobným systémom Sonos, ktorý nám inštalovala firma Ketos.
V tanečnej sa nachádzajú 2 samostatné šatne.

Nechýba u nás detský kútik, “bar”, malá knižnica, pohodlné kreslá pre rodičov a detské stoličky na chodbe. Chodbu lemujú nástenky s fotkami detí z rôznych akcií Dansovie. Atmosféru tanečnej školy skvelo dopĺňajú príjemné farby našich priestorov, akvárium a terárium s plšíkmi africkými.

K vybaveniu patrí aj Apple TV, Xbox Kinect, plátno, projektor, okrúhle stoly, pingpongový stôl, gril.
Máme k dispozícii bohatú výzdobu na tématické akcie k Halloweenu, Vianociam a Veľkej noci.

Veľkou okrasou je vláčik, ktorý premáva dookola celej chodby. Na stavbu trate bolo použitých 100 metrov koľají (v mierke G – 1:22,5). Originál zvuky, para a vlakové depo nechýbajú tiež.

Ozdobou tanečnej je predzáhradka kde máme niekoľko búdiek pre vtáčikov, domček pre netopierov, domček pre ježka, krmítka pre sovy a veveričky a hmyzí hotel. Rôzne stromy a rastliny, o ktoré sa Peťo s láskou stará :)

Partneri

Mediálni partneri

ADRESA

ZŠ Holíčska 50,
851 01 Bratislava

EMAIL

dansovia@dansovia.sk

TELEFÓN

0908 622 146